TUKSI TANTSULAAGER 2013

TUKSI TANTSULAAGER 2013

  by    0   1

 

OSALEMISE INFORMATSIOON
HIND: 210 eur Tallinlastel ja 220eur väljaspool Tallinnat elavatel lastel. Tuusiku hind ei sisalda transporti. Bussiraha on 10 eur(olenemata kas sõidetakse 1 või 2 otsa). Laagrikohtade arv on piiratud.

 

Laagris osalemiseks peab lapsevanem/hooldaja ära täitma

 LAAGRIS OSALEJA KAARDI
Osalemiseks tuleb maksta ka broneerimistasu 50€.
Broneerimistasu maksetähtaeg on 15.aprill.

Ülejäänud laagriraha võite maksta kas:

A.

ühes osas, 160/170€ (tallinlane/mitte tallinlane) 30. juuniks

 B.

Vastavalt maksegraafikule:
50 eur 15. maiks
50 eur 15. juuniks
60/70€ 15. juuliks

MTÜ D.r.e.a.m. Studio, Swedbank 221028626494
Lisa informatsioon, küsimused, probleemid ja ettepanekud: ELIIS PAMPUS tel. 56 46 8182

D.R.E.A.M. Studio tantsulaagris oleme arvestanud, et iga 7 lapse kohta oleks olemas kasvataja. Meie meeskonnas on kõik D.R.E.A.M. Studio treenerid, atesteeritud laagrikasvatajad, psühholoog. Laagris on olemas kohapeal kõik vajalikud esmaabi vahendid, vajadusel saab kutsuda medõe.
PS. Selleaastane laager lõpeb meie stuudio tantsuvideo filmimisega (23. 08 tuleme hommikul tagasi Tallinnasse ja filmime terve päeva)!

 

LISAINFO

Lisaks D.R.E.A.M. Studio tantsijatele on laagris jalgpallurid, korvpallurid ja kergejõustiklased mitmetest Eesti linnadest. Kokku võtab laagrivahetusest osa umbes 130 noort.
Elamine laagris on uutes majutushoonetes, kus on 4-6 kohalised toad. Igas toas on duširuum ja WC, pesemiseks on võimalik kasutada ka sauna. Laagris pakutakse sooja sööki kolm korda päevas – toit valmistatakse kohapeal. Lisaks on laagris puhvet, kust saab osta väikseid vahepalasi. Treeningud toimuvad peamiselt vabas õhus.

 

PROGRAMM
 •  9:30hommikusöök
 •  10:30-13:30 trennid (2-3 erinevat tantsutrenni)
 •  14:30 lõunasöök
 •  15:30 ülelaagrilised sportmängud/puhketund
 •  17:00-19:00 trennid (1-2 erinevat tantsutrenni )
 •  19:30 õhtusöök
 •  21:00 õhtuprogramm/disko
 •  23:00 öörahu

Laagripäev algab ühise soojendustreeninguga ning päeva jooksul toimub 3-4 tantsulist treeningut erinevates vanusegruppides. Tantsutrennides õpitakse uut koreograafiat ning valmistutakse eelseisvaks hooajaks ja võistlusteks. Toimuvad tehnika tunnid, kus tutvutakse erinevate tantsustiilidega (klassika, modern, jazz, show, hip-hop, breik, house). Lisaks toimuvad üldfüüsilised treeningud, lihastrenn ja venitustrennid.

Tantsutreeningute vahel toimub aktiivne lõuna, mis kujutab endast ülelaagrilisi meeskonnamänge (lendgolf, vilemäng, fotojaht jne). Õhtuti toimuvad ülelaagrilised lõbusad üritused – Tuksi Miss&Mister, Playbox, TuksiFashion, kinoõhtu jne.
Laagri viimasel päeval toimub tordimeisterdamise võistlus, tantsuetendus kogu laagrile ja meelolukas lõkkeõhtu laagrilauludega.

Külastuspäev, laupäev 17.08. Sellel aastal kutsume teid kõiki külla! Lapsevanemad on oodatud tutvuma laagriga! Kell 12 teeme väikese show juba õpitud kavadega. Külastuspäeval võivad lapsed koos vanematega minna laagrist välja – tagasi tuleb jõuda õhtusöögiks.

 

LAAGRISSE TULEB KAASA VÕTTA
 •  2 paari voodiriideid (padjapüür, lina ja tekikott)
 •  Trenni riided (pikemad ja lühemad,kindlasti vahetuspluusid)
 •  Jalanõud (plätud, mugavad jalanõud, ja muidugi TRENNIJALANÕUD eraldi sise- ja välistreeninguteks, trennisokid – mõned treeningud toimuvad sokkides ja need sokid kuluvad laagri lõpuks kindlasti läbi, kui on olemas võib kasutada ka tantsususse)
 •  Peakate (kui teeme õues päikese käes trenni, siis kindlasti nokats või rätik pähe!)
 •  Pesemisvahendid (2 saunalina, käterätik)
 •  Rannariided, rannarätik
 •  ESINEMISE RIIDED – kõik eelmise hooaja kostüümid!
 •  Ravimid, plaastrid (kui lapsel on teada mõni kindel ravim mida võib vaja minna –nohurohi, silmatilgad vms) Kohapeal on ka esmaabi tarvikud ja valuvaigistid, aga kui sul on KINDEL RAVIM MILLETA EI SAA, VÕTA KAASA. Algklassilapsed annavad oma ravimid koos kirjeldusega treeneri kätte hoiule.
 •  Veepudel. Saab osta ka kohapealt – trennis peaks alati vesi olemas olema
 •  Taskuraha. Kohapeal on väike puhvet

 

 VEEL VÕIB KAASA VÕTTA
 •  Erinevad soengu- ja meigivahendeid, näovärvid, lakid, klambrid – mida saab võistlustes kasutada
 •  šokolaad, müslibatoonikesed – väike energia annus põhitoidu ja trenni vahel
 •  võtke kaasa mõni mäng (kaardid, alias jne), muusikat, mp3 mängija.
 •  Kingad, ehted, parukas vms, mida sooviksid mõnes etteastes kasutada
 •  ARVESTA- oleme looduses – puugid, sääsed ja muud putukad. Soovitan kõigil teha ära kaitsesüst puugihammustuse vastu.
 •  Määrdunud riideid on meil vahepeal võimalus pesumasinaga pesta.

 

TÄHELEPANU LAPSEVANEMAD
 •  Lastel on rangelt keelatud laagri territooriumilt väljuda ilma kasvataja loata. Koos lapsevanemaga laagrist väljasõidust informeerida eelnevalt kasvatajat. Laagri territooriumilt lahkumiseks kolmandate isikutega on vajalik lapsevanema nõusolek.
 •  Lastel on keelatud minna randa ja ujuma ilma järelvalveta.
 •  Lapsed peavad koristama oma tuba iga päev ja hoidma korda laagri territooriumil.
 •  Rangelt on keelatud õpilastel laagris suitsetamine ja alkohoolsete jookide tarvitamine.
 •  Alkoholi tarbimisest või suitsetamisest teavitatakse koheselt lapsevanemat ning lapse laager võib sellega lõppeda!

 

Tuleohutuseeskirjade järgi on majutustoad suletavad vaid seespoolt. Päevasel ajal on kõik toad avatud. Laagris ei ole esinenud vargusi, kuid siiski rõhutame, et lastel ei ole tarvis kaasa võtta süle- või tahvelarvuteid. Taskuraha saab anda hoiule puhvetisse, kus toimub nö vihiku arveldus. Laagri lõpus saab laps järgi jäänud raha tagasi.

Koduigatus lapsel – koduigatus võib tekkida igal lapsel, see on normaalne. Siiski soovitame lapsele helistada päevasel ajal (15.00-19.00), siis on lapsel kõige eredamad mälestused treeningutest ja sportmängudest ning õhin õhtuse ürituse ees. Laps on vesteldes rõõmus ja jagab oma positiivseid kogemusi laagrist. Õhtul, helistades enne magama minekut, on lapsed altimad nutma ning koju tahtma hoolimata sellest, et neil päeval oli tore. Kui te õhtuti ei helista, siis reeglina lapsed mängivad omavahel voodis sõnamänge või jutustavad lugusid – kasvatajad soovivad head und ja hoolitsevad selle eest, et laagris oleks öörahu ning kõik saaksid magada.
Kui laps kurdab teile muret, siis soovitage tal pöörduda kasvataja poole – teie olete kaugel ning ei saa last koheselt aidata, meie oleme seal ning teeme kõik, et lapsed tunneksid end hästi.

 

ALLERGIAD JA KROONILISED HAIGUSED

kui lapsel on diagnoositud mõni haigus (toidutalumatus, allergia, astma jne), siis sellest palume eelnevalt teavitada Eliisi. Lapsele tuleb kaasa anda haigusloo kirjeldus.

 

NB!

Kõigis võistlustes osalemiseks võta kaasa mõningaid abivahendeid vastavalt võistluse teemadele: meigivahendid, näomaalingute värvid, juukseklõpsud, kummid, lakk, stiilipeo-ja karnevalikostüüm jne.

Laagris on olemas kohapeal medõde ja kõik vajalikud esmaabi vahendid ning rohud.
Igaks juhuks kaasa võtta plaastreid ja mõningaid rohtusid (peavalu, kõhuvalu, nohu,
kurguvalu), mida endal tavaliselt võib vaja minna. Soovitan kõigil teha ära kaitsesüst puugihammustuse vastu.

Meditsiinilistest erijuhtumitest (allergiad, astma, toidutalumatus jne) palume teatada kindlasti viivitamatult Eliisile ning anda lapsele kaasa kirjalik haigusloo kirjeldus.

Informatsioon, küsimused, probleemid ja ettepanekud: ELIIS PAMPUS tel.56468182