AHTO PÄÄSIK

ahtovaike

  

 

Leidsin oma esimesed tantsusussid ajal, kui ma veel põnn olin ja rahvatants meie kandis populaarsust kogus. Ema julgustamisel võtsin osa ka peotantsutrennidest. Peagi mõistsin, et tahan osa saada millestki hoopis ägedamast, ja jätsin peotantsu pooleli ning suundusin võistlusspordialadele. Võistlusspordis hiilgasin mitme medaliga.

Kui nägin muusikavideosid, milles oli väga lahe bboying`u tõlgendus, motiveeris see mind kohe – ja nii leidsin oma teised tantsusussid. Sellest ajast olen elanud kinnisideega, et breiktants on just see, mida tahtsin õppida ja mis jääb minuga alatiseks! B-boy-kultuurist küllastunud, avastasin ka teised tantsustiilid, milles end pidevalt täiendan.

Nüüd, mil mul on kümme aastat kogemust eri stiilidega, on mul palju, mida pakkuda. Head oskused on mul hiphopis, new style’is, ja bboying’us. Olen breiktantsugrupi “Sleepwalk”(2004) ja esinejate grupi “Finesse” (2008) üks asutajaliikmetest .

Olen õpetanud hiphoppi ja new style`i tantsustuudiotes JJ- Street Dance Company ja D.R.E.A.M. Studio. Aastal 2009 asusin külalisõpetajaks Kanadasse stuudiosse Sista’s Love to Dance, kus õpetasin peastuudios. Samuti käisin linna äärepiirkonnas Kanada pärismaalaste reservaatides ja maakoolides, et õpetada lapsi ja noori.