TANTSUSTIILID

HAABERSTI (1 - 4NDA KLASSI LAPSED)

Haabersti trennid toimuvad Õismäe Gümnaasiumis. Trenni on oodatud kõik lapsed, kellel on huvi tantsimise vastu ja kes soovivad sellega algust teha. Eelnev kogemus ei ole nõutav. Tantsutundides keskendutakse rütmi- ja kehatunnetuse arendamisele, rõhku pannakse ka füüsilisele arengule ning painduvusele läbi erinevate tehnikate õppimise - showtants, milles on sees nii klassikalise tantsu, kui ka tänavatantsu elemente. Treener on Julia Koneva.

HC KEHRA TANTSUTÜDRUKUD

Adult vanuserühma trennides tegeletakse tantsuliste kombinatsioonide õppimisega, mis on inspireeritud show- ning tänavatantsust. Ühtlasi keskendutakse kehahoiaku ja painduvuse arendamisega. Tähtsal kohal on ka grupitunnetus ning sünkroonsus. Tublimatel tantsijatel on võimalus omandatud koreograafiat esitada käsipallimeeskonna HC Kehra mängudel. Treener on Brit Pesur.
STREETJAZZ
Laste ja noorte vanuserühma trennides tegeletakse jazz, showtantsu ja tänavatantsust ammutatud tehnika ja materjaliga. Lisaks tantsuliste kombinatsioonide õppimisele treenitakse ka keha füüsilist ja tehnilist poolt. Tantsijatel on võimalus esineda erinevatel üritustel ja võistlustel. Treeneriteks on Julia Koneva ja Janette Norkko.
CONTEMPORARY JAZZ
Noorte vanuserühma trennides keskendutakse kaasaegsele tantsule. Treenitakse tehnikat nii kaasaegse kui ka klassikalise tantsu põhjal. Tähtsal kohal on ka keha tunnetus, loomingulisus ja improvisatsioon. Vajalik on eelnev tantsuline kogemus. Tantsijatel on võimalus esineda erinevatel üritustel ja võistlustel. Treener on Julia Koneva.
HIP-HOP NEWSTYLE
Trennis õpitakse palju populaarsust kogunud Newstyle Hip-Hop tantsustiili. Tegeletakse keerulisemate tantsuseadetega, sünkrooniga ning erinevate koreograafiliste lahendustega. Soovitav on eelnev tantsu- või breigitrenni kogemus. Treener on Ahto Pääsik.
HIP-HOP/BREIK
Trennides õpitakse hip-hop tantsu tehnikat ja breiktantsu põhilisi elemente. Tegeletakse tantsutehnikaga, rütmitunnetusega, arendatakse füüsilist vastupidavust, kehatunnetust ja esinemisoskust. Treener on Ahto Pääsik.